Hızlı Okuma Eğitimleri

Hızlı Okuma eğitimlerine girmiş bir insan, sözcük sözcük  okur, içinden seslendirir, gözü metin üzerinde yavaş bir şekilde kayar ve uzun süreli duraklamalar yapar. Bunlar için, normal bir bireyin okuma hızı "kaplumbağa hızında" kalır.

Hızlı okuma; metinleri hızlı bir şekilde görme çevikliğine, metini okurken göze, ritmik bakış açısı kazandırmaya ve bütün bunlara bağlı olarak göz ve beyin arasında "ÇABUKLUK- KAVRAMA- BELLEK" ilişkileri üzerindeki uyumu sağlamaya yönelik bir dizi teorik anlatım ve uygulamaları okuma ve anlama seviyemizi yükseltme eğitimidir. NLP teknikleriyle zengin hale getirilmiş eğitimlerimiz size en iyi şekilde sunulmaktadır.
Genel Bilgiler:

- Seminerlere katılanların şuandaki okuma performansları üzerinde %40’lık bir artış olması ve anlıytarak okumada 2 kat artış görülmektedir 

- Normal bir insanın okuma hızı 150 kelime ve250 kelime arasında görülmektedir. Bundan dolayı 400 kelime ile 700 kelime arasında bir artış olacağı rahatlıkla söylenebilir.

- Program maksimum öğrenme stratejileri doğrultusunda en kısa zamanda optimum yararlanabileceğiniz bir formatta hazırlanmıştır.

- Eğitim Programı sonrası yeni becerilerin kalıcı olması için günlük uygulama yönergeleri verilecektir.

- Yalnızca okuma hızı artmayacak karar vermede, olayları algılamada, sürat ve intikal yeteneğiniz de artacak.

- Seminer ve eğitim boyunca öğrenme performansını arttıracak bilinçaltını etkileyen araçlar kullanılıcaktır .

Katılımcı Profili: 

TEOG, LYS, YGS, ALES, KPSS hazırlanan ve ara sınıflarda okuyan öğrenciler ve kendisini geliştirmek isteyen tüm yetişkinler.

 Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Hızlı Okuma


Antalya Hızlı Okuma KursuBu makale şu konularla ilgili olabilir :anlayarak hızlı okuma teknikleri indir - anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri - anlayarak hızlı okuma testi - anlayarak hızlı okuma profesyonel eğitim paketi hızlı okuma teknıklerı - anlayarak hızlı okuma indir - anlayarak hızlı okuma kursu - anlayarak hızlı okuma nedir yöntemleri -

Yorumlar