Hızlı Okuma Antalya

Sınavlarda zaman yetmiyor mu? Kısa zamanda daha çok kitap mı okumanız gerekiyor? Okurken odaklanamıyor musunuz,dikkatiniz mi dağılıyor?  

Daha iyi anlamak için okuduklarınızı tekrar tekrar okuyup zaman mı kaybediyorsunuz? Ağır metinleri okumakta zorlanıp hemen sıkılıyor musunuz? Okuduklarınızı hatırlamakta zorlanıyor musunuz? 

 Anlayarak hızlı okuma eğitimlerimiz ile dikkatinizi,konsantrasyonunuzu ve anlama oranınızı da yükselterek, 1 dakikadaki okuma hızınızı en az 2 hatta 3-4 katına çıkarmaya hazır mısınız? 

  ANLAYARAKHIZLI OKUMA TEKNİĞİ NEDİR?

Hızlı Okuma tekniği, okuma hızını 2-4 kat artırmayı ve okuduğunuzu daha iyi anlamayı sağlayan bir tekniktir.Kalıcı öğrenmeyi ve konsantrasyonu sağlamakta önemli katkısı olan hızlı okuma teknikleri ayrıca kişilere düzenli okuma alışkanlığı da kazandırır.

 ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİNİN HEDEFİ: Okuma hızınızı, anlama ve kavrama oranınızı da yükselterek az 2 hatta 3-4 kat artıracaksınız. Dikkat ve konsantrasyonunuzu artırabileceksiniz. 

Ders çalışırken kullandığınız ders kitaplarını ve kaynak kitaplarınızı yüksek anlama oranıyla daha hızlı okuyup anlayarak zamandan kazanıp başarı oranınızı da yükselteceksiniz. 

*Öğrenme ve anlama hızınızı artırabileceksiniz. 

*Hızlı okuma tekniği ile,sınavlarda soruları çok daha hızlı okuyup anlayarak zaman kazanıp avantaj sağlayacaksınız. 

*Sınavlara hazırlanırken konulara daha iyi odaklanabilecek ve daha iyi öğreneceksiniz. Paragraf sorularını daha hızlı ve daha etkin okuyup anlayabileceksiniz. 

 *Hızlı okuma tekniklerini kullanarak,daha az zamanda daha çok kitap okuyabileceksiniz. 

 *Hızlı Okuma Eğitimine katılan bir öğrenci SBS,YGS,LYS,KPSS,ALES,TUS vb. sınavlarda soruları daha hızlı okuyup anlayarak, '20-30 dakika' ekstra zaman kazanacak. *Anlayarak hızlı okuma eğitimi ile okuduklarını daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde özümseyen, değerlendiren ve daha iyi akılda tutan, verimli bir okuyucu haline geleceksiniz... 

  ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Mevcut okuma alışkanlığınızın değerlendirilmesi. Hedef Belirleme (Bu seminerin sonucunda neleri değiştirmiş olmak istersiniz?) 

 Hızlı Okuma Teknikleri Neleri Kapsıyor ? Okuma Frenleri Nelerdir ? Nasıl Kurtuluruz ? Pratik Okumanın Püf Noktaları ? 80/20 kuralı ve hızlı anlama Okuma, Göz ve Beyin İlişkisi Neden Sol Beyin Sağ Beynin Ne Yaptığını Bilmez ? Hızlı Okuma Göz Egzersizleri Donanımımızı Geliştirme Alıştırmaları Zihni Okumaya Hazırlamak ve Konsantrasyon Anlama Konusunda Ustalık Günlük Alıştırmalar İçin Yönergeler Belleğinizden Yararlanmayı Öğreniniz Yüksek Motivasyon ve Konsantrasyonla Okumak Mevcut Okuma Gelişimlerinin Değerlendirilmesi ( 4 kez tekrar edecektir) Hızlı Okuma Tekniği Becerisini Kazanmak İçin 10 Neden ? 

 Okuma, anlama, hafızada tutma ve hatırlama konularında maksimum performansa ulaşarak kendinize olan güveninizi ve başarılarınızı artıracaksınız. 

 Hızlı okumak, daha az zamanda daha fazla bilgiyi işleme imkanı sağladığından dolayı, okuma için harcadığınız zamanı önemli ölçüde kısaltacak veya aynı sürede çok daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Dikkatinizi daha uzun süre devam ettirebilecek ve kolay sıkılmayacaksınız.

 Zihninizi daha aktif kullanacak ve zekanızın parladığını hissedeceksiniz. Zihinsel potansiyelinizi maksimum seviyede kullanacak, yapmayı isteyip de boş zamanınız olmadığı için yapamadığınız diğer işler için zaman bulacaksınız. Hızlı okuma teknikleri sayesinde,anlamak ve hatırlamak konusunda daha donanımlı olacaksınız. 

 Hızlı okuma teknikleri ile; düşünme, algılama, değerlendirme, kavrama ve karar verme hızınız artacak okuma işlevini monotonluktan çıkartacak, zevkli ve eğlenceli hale getireceksiniz. SBS,YGS,LYS,KPSS,ALES,TUS  gibi sınavlara hazırlanıyorsanız hem hazırlanırken hem de sınavlarda zamandan önemli bir tasarruf sağlamış olacaksınız. Hızlı okuma tekniği ile, bir gazeteyi ortalama 30 dakikada tamamen okuyabileceksiniz. Yöneticiyseniz, önünüzdeki evrak yığınını en az 2 kat daha hızlı okuyup, değerlendirebileceksiniz. 

   ANLAYARAKHIZLI OKUMA  EĞİTİMDEN KİMLER FAYDALANABİLİR ?

ÖĞRENCİLER;

* Sınavda soruları çok daha hızlı okuyup çok daha iyi anlayabilirler. (Üniversite giriş sınavında 30-40 dakika zaman kazandırabilir.

* Dikkat ve konsantrasyonları artar.

* Kalıcı öğrenme sağlanır.

* Özellikle 10-12 yaş için okuma sevgisini ve okuma alışkanlığını kazandırmada çok etkilidir.

İŞ HAYATI; 

* Okunması gereken çok sayıda dosya, rapor, e-postayı 2-4 kat hızlı okumayı sağlar.

* Değişen bilgi çağına uyum sağlayabilmek için daha çok okuyabilmeyi sağlar.

* Daha çok okunarak elde edilecek bilgilerle kişisel gelişime katkı sağlar.

* Karar verme becerisini arttırır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Hızlı Okuma


Antalya Hızlı Okuma Kursu
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya hızlı okuma - hızlı okuma antalya - antalya hızlı okuma merkezi - hızlı okuma merkezi antalya - hızlı okuma nedir - hızlı okuma teknikleri - antalya anlayarak hızlı okuma - antalya göz egzersizleri -

Yorumlar