Antalya Hızlı Öğrenme ve Hızlı Okuma Eğitimi

Hızlı Okuma Yeteneği Sonra Kaybedilebilir mi? Hızlı okuma bir kere öğrenildiğinde bir daha  kesinlikle unutulmaz. Ne kadar çok bu durumla ilgili pratiklerde bulunulursa o kadar ileri duruma geçilmiş olunur. Egzersizler yapıldıkça gelişmeler gösterir. Örneğin; bisiklete binmek , araba kullanmak, yüzmek … vb gibi. Ara verilen dönemlerde bile hızlı okuma eğitimini almamış bir kişiden üstün durumda olunur. 

Eski okuma şekline asla dönüş olmaz. Program amacı : Hızlı okuma konusunda  Seminer programlarına katılanlar sessiz (içten) şekilde okuma hızlarının en az % 100 arttırılması amaçlanmaktadır. 

 Okuma hızları %100-%500 oranlarında farklılık göstermektedir. Program İçeriği Hızlı okuma konusunda bilgiler, Normalde okuma hızlarının tespiti, Aktif görme alanını genişletme egzersizleri, Gözün hareketlerinin hızını arttırma eğitimleri, Birden çok kelime okuyabilme çalışmaları, Metinler üzerinde egzersizler, Anlamlı okuyabilme ve çalışma teknikleri, Okuma hızlarının ve anlama seviyelerinin devamlı ölçümü,

  Hızlı  Okuma ile Okunanları Anlayabilir miyiz? Okunanları çok daha rahat ve üst düzeyde anlayabiliriz. Hızlı okuma ile cümlenin başı ve sonları arasında çabuk ilişki kurulabilir. Böylelikle okunulan metinlerde düşünce akışı beyne net ulaşmış olur. Okunulanların ana düşüncesini  çabuk kavrayabilirsiniz. Anlama hızınız pozitif yönde gelişecektir. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Hızlı Okuma


Antalya Hızlı Okuma KursuBu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya hızlı okuma - hızlı okuma antalya - antalya hızlı okuma merkezi - hızlı okuma merkezi antalya - hızlı okuma nedir - hızlı okuma teknikleri - antalya anlayarak hızlı okuma - antalya göz egzersizleri -

Yorumlar