Hızlı Okuma Eğitmenliği

Anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri konusunda eğitmen olarak kendini geliştirmek, yeni bir mesleğe adım atmak isteyen kişilere yönelik olarak tasarlanmış olan bu programın amacı, kişilere anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri konusunda özel bilgi ve becerileri kazandırmak, kurumlarda iç eğitmen kadrosu yaratmak, mevcut durumda eğitmenlik yapan kişilerin bilgi ve beceri seviyelerini artırmaktır.

Okuma-yazma becerilerinin kazanılması ve aktif bir şekilde kullanılması çağdaş uygarlığa ayak uydurmanın yanı sıra, günlük hayatın kolaylaştırılması ve akıcılığı açısından da büyük önem arz eder. Günlük hayat içinde karşısına çıkan uyarıları okuyup anlamayan insanlar için hayat hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Günlük haberleri okuyup bunlardan faydalanmak, Onaylanması gereken evrakları, sözleşmeler üzerinde bulunan açıklamaları kavramak, hak ve sorumluluklarımızın farkına varmak her zaman için okuma ve anlama becerilerine sahip olmayı gerekli kılmaktadır.

ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI SONRASI HİZMETİMİZ:

Bu hizmetimiz eğitimiz en önemli kısmını oluşturmaktadır Yaptığımız eğitimden uluslararası sertifikasını alan katılımcılarımıza hizmetimiz sonrasında da devam edecektir
* Sertifikayı alan her uzmanımıza nasıl eğitim vereceği konusunda içerik, içeriği hazırlama konusunda yardımcı olunacaktır ( Kurumuzun tespit ettiği şartlar dahil de gerektiği zaman direk eğitim yerine gelinerek bizzat yardımcı olunacaktır )

* Uluslararası Sertifikayı alan her uzmanımıza eğitim verdiği her öğrenci için gerekli dokümanlar kurumuz tarafından sağlanacak ve Anlayarak Hızlı Okuma eğitimizi verdikten sonra eğitim verdiğiniz her öğrencinize Eğitmen olarak sizin isminizin geçeceği ve her öğrencinin isminin yazılabileceği uluslararası anlayarak hızlı okuma katılım sertifikası maliyetine alacaktır. Bu sertifikayı, (MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Verilecektir. Bunu teminini her zaman kurumuz tarafımızdan karşılanacaktır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hızlı Okuma Eğitmenliği eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz  veya İzmir Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki Hızlı Okuma Eğitmenliği eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programı

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programı

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma antalya - antalya hızlı okuma - hızlı okuma kursları -

Yorumlar